Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-02, 12:38   #3596
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Natknęłam się na info o -20% na cały asortyment Douglasa, niestety tylko w Szczecinie... W tą sobotę. Może się komuś przyda.

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Cytat:
Napisane przez BeautyCandy Pokaż wiadomość
W zeszlym roku po swietach bozego narodzenia była zniżka 25% na caly asortyment albo tylko kolorowke w Sephorze, juz nie pamietam dokładnie Liczę na to, ze w tym roku tez bedzie
Było chyba -30% na kolorówkę. Na pewno -30 było w Marionnaud. Robiłam czystkę w telefonie i ostatnio natknęłam się na te smsy.

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Perfumy lepiej w sklepach internetowych kupować. Polecam E-glamour i Dolce. Warto zajrzeć na rozbiórkowy, tam są listy zaufanych sklepów i sprzedawców na Allegro.
Pewnie, że tak. Nie mogę się nadziwić ludziom kupującym perfumy w Sephorze, czy Douglasie, ale ja nie po prostu nie widzę sensu przepłacania No chyba, że faktycznie nie ma ich nigdzie indziej, choć myślę, że zawsze wystarczy dobrze poszukać.
__________________

Edytowane przez MissScareAll
Czas edycji: 2012-10-02 o 12:39
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora