Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Woda utleniona - rozjaśnianie włosków
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-03-15, 21:41   #157
Cereal1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 150
Dot.: Woda utleniona - rozjaśnianie włosków

Co za głupoty. Przeciez golac, czyli scinajac wlos, nie da sie sprawić, by stal sie naturalnie grubszy i mocniejszy Gdyby tak było ludzie masowo goliliby sie na lyso, by po kilkunastu miesiacach miec grube piekne wlosy
To kwestia zludzenia optycznego - gdy wlos jest uciety przy samej skorze, poczatkowo z racji sciecia rosnie nie tak stopniowo jak mlody wlos, tyko od razu jest gruby tak jak dorosly juz wlos. Tylko ze rosnac od razu doroslym, sprawia wrazenie ciemniejszego i grubszego.
byc moze jest troche mocniejszy, ale to tylko i wylacznie dlatego, ze jest jeszcze niezniszczony, a juz jak dorosly.
Wydaje wam sie ze macie meski zarost na rece, bo wlosy odrastajac jak juz mowilam, odrastaja pionowo wiec drapia przy dotyku.
Zapewniam was, ze golac sobie cokolwiek, nawet bardzo czesto - nie doczekacie sie w tym miejscu bujnego owslosienia.
Sama dlugi czas golilam rece, bo z natury jestem blasda, wiec bardzo je widac, a mimo ze jestem blondynka, na ciele mam ciemne wlosy.
To fakt, ze gdy odrastaly sprawialy wrazenie twardych i grubych, ale to kwestia tygodnia/dwoch.
W pewnym momencie przestalam i wcale nie widze u siebie na rece zadnego lasu wlosow...
Cereal1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując