Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-06, 13:59   #634
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Dziekuje
juz sama nie wiem, moze sie czepiam.
No ale nawet Tż stwierdził,że po wczesniejszych koloryzacjach bylo chłodniej i to mi daje do myslenia, skoro nawet on, taki dalton za przeproszeniem to zauwazył
Może to wina tego oksydantu
Jakis taki wodnisty był
Bunny Bardziej polecasz utleniacz Stapiza czy Scadnica?
A moze jakis inny jeszcze lepszy mozesz polecic?
obojetne tak naprawde, byle nie alfa

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
czekać , aż odrosną lub podciąć bardziej

o ...kurcze , nigdy nie miałam suczki nie wiem jakby to wyglądało i czy wogóle dałabym rade pogodzić wszystko ze sobą wziąść pieska to nie sztuka ,ale zapewnić mu dobry dom i warunki to już jest obowiązek
najwazniejsze to rutynowosc i planowanie
ja biore lole na spacery jak ide do sklepu, cos zalatwic na miescie w poblizu itp. wieczorem jak ide wyniesc smieci wtedy nie czuc nawet ze to taki obowiazek i wychodzenie 2-3x na dobe nie jest upierdliwe
jak mam gosci nocujacych to ich wykorzystam albo facetow jak ida po zapas piwka na nocke i juz lzej. jeszcze ty masz dzieci- to one by wyprowadzaly- dla nich radocha, mialyby duzo ruchu na swiezym powietrzu i do tego obcowalyby ze zwierzakiem- co uczy szacunku na cale zycie.
ludzie wychowani ze zwierzakami sa inni- ja np zawsze to czuje i widze juz po tym jak np wita mojego psa
swojego domu jak kiedys bede juz miec nie wyobrazam sobie bez zwierzakow- bedzie duzo i rozne- na ile tylko dom, zdrowie i inne rzeczy pozwola.
wiesz cieczka nie jest taka straszna- to nie jest tak, ze 5 sekund i pies juz swoje zrobi. ale nie mozna samej zostawic np pod sklepem, choc ja zostawiam jak widze meneli z winkiem i prosze zeby spojrzeli- zawsze sie bawia z lola i sa szczesliwi ze daje im sie wykazac szybkie zakupy, menelom dam na piwko i zalatwione sprawy wg zwyklego trybu
pewnie ze jakby czlowiek mial wychodzic osobno z psem 3x, do tego dzieci odebrac ze szkoly i zaprowadzic, pojsc na zakupy czy cos to by dnia zbraklo- hurtem sie zalatwia.
a pies 1.5 roku to swietny wiek- odchowany na tyle ze juz nie szaleje, nie sika po domu, nie niszczy a na tyle elastyczny jeszcze ze wszystkiego po swojemu nauczysz

asia a ty mieszkasz w domku czy bloku?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora