Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-05-30, 20:44   #4210
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Contax- mam 2 bazy Smashboxa i raczej nie zdecyduje sie na kupno trzeciej- Color Correcting- liliowej, na ktora "czaje sie" od kilku miesiecy
-najnowsze wcielenie Foto Finish z Dermaxylem -ladnie wygladza, choc bez rewelacji- podobna konsystencje i dzialanie miala duzo tansza baza Lumene.

Agniesko, naprawde nie uzywam podkladow. Smashboxa ubywa- bo produkuje co pewien czas odlewki. Pozostale to nowki!

Odnosnie Soft Lights, juz 4 razy podczas zakupow internetowych mialam w koszyku- odcienie Highlights i Lens, ale zawsze z nich rezygnowalam Sa strasznie drogie i tak naprawde nie jestem pewna, czy przy 5 roznych rozswietlaczach i calej bandzie blushow, potrzebuje jeszcze tego kosmetyku ? Rozsadek mowi stop, ale i tak cos mnie do nich ciagnie
Kattarino, dlaczego nie skusisz się na następną? Z jakiegoś innego powodu niż wydajność tego typu kosmetyków i posiadanie trzech na stanie?
Ja dopiero dziś zobaczyłam te Soft Lights'y, opinie na MUA mają bardzo dobre, ale pewnie w najbliższym czasie się nie skuszę... mam nadzieję

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Trzymam Cie za slowo

Aga buty masz tylko na oku, czy juz w koszyku


Kattarino jeszcze raz dziekuje za odpowiedzi
Korca mnie glownie bazy Foto Finish i korygujace brzoskwiniowa i zielona. Brzoskwiniowa dla wyrownania kolorytu skory i piegow, a zielona do ukrycia naczynek i podraznien, ktore zdarzaja mi sie od czasu do czasu.
Na razie na oku, przyszły ostatnio japonki, ale wymienię ja na większy rozmiar
Myślę o tych samych kolorach baz z drugiej strony nie wiem czy praktyczniejszy nie jest po prostu zielony korektor, ale...i tak go kładę niemal na całą twarz
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora