Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Garbaty nos
Wątek: Garbaty nos
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-21, 11:01   #45
emerka89
Raczkowanie
 
Avatar emerka89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 44
Dot.: Garbaty nos

Cytat:
Napisane przez byaaak Pokaż wiadomość
Czy powinnam się zabić albo zacząć zbierać na operację?
Całe życie próbuję pogodzić się z moim nosem, ale bez przerwy rodzą się nowe konflikty między nami. Wciąż jestem nań zła, czasem nie pozwalam mu nawet wyjść z domu.
(w niedosłowny sposób staram się powiedzieć, że wkurza mnie mój nochal jak jasna cholera i komplikuje mi życie towarzyskie - rozmawiam z kimś i myslę nagle: "O Boże, ona widzi mój nos!", i już mi się humor psuje. Wiecznie mam w głowie tylko mój nos. Cały czas. Ech. Na domiar złego mam małe oczy, no ful wypas po prostu. Pełen pakiet brzydala mam.)
Mam podobny nos (mniejszy garbek) tylko bardziej szpiczasty i większy, kiedyś był moim kompleksem, a teraz go zaakceptowałam

Kiedyś czytałam, ze przy takim nosie powinna być odpowiednia grzywka, po latach dopiero sama do tego doszłam Kiedy mam grzywkę ten mój nos jest tak jakby mniej rzucający się w oczy, a twarz wygląda całkiem inaczej.

Zamieszczam zdjęcie jak wygląda moja grzywka, włosy są zaczesane od drugiej strony czoła ( nie od środka! ), nie jest płaska tylko zaokrąglona.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg krotkie-ciemne-wlosy-z-dluga-grzywk.jpg (41,7 KB, 36 załadowań)
emerka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując