Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-09, 16:45   #764
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Heloł, pamięta mnie ktoś?
Mam nadzieję, że tak, bo...

Mani time!
Bardzo wakacyjnie
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Też mam mani, neonowa mieszanka wybuchowa
Widziałam przed chwilą na blogu, najpierw myślałam, ze malowane ręcznie i nie mogłam się pozbierać Dopiero potem doczytałam, ze naklejki, ślicznie wyszło
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Mam jeszcze jedną mini wrzutkę
Miss Conduct tym razem w słońcu i Candy Shop 1 - aparat zupełnie go przekłamał, to co widzicie to efekt zupełnej nieznajomości programów graficznych ale przynajmniej bliżej mu do rzeczywistości
Wrzutka ma Was przekupic, byście jutro od ósmej trzymały mocno kciuki- mam egzamin, którego piekielnie się boję i który piekielnie chcę zaliczyć, także no, zmykam do nauki
Pięknie ci w tym piasku Ale muszę przyznać, ze ostatnio w ogóle przestały mnie kręcić bezbrokatowe piaski, chociaż na początku bardzo mi się podobały. W ogóle szał na piaski mi już przeszedł Teraz kusi mnie tylko najjaśniejszy błękit z baltica, ma takie śliczne, opalizujące lusterka. Tylko z kryciem chyba słabo
__________________
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora