Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-30, 07:44   #967
yankosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 389
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość
Witam
Pierwszą rzeczą jak widzę nowe denka jest włączenie załącznika
Wielkie brawa czekam na następne
U mnie denko średnie, ale przez te 2 lat mega postępy w wykańczaniu zapasów (na zero w odżywkach do włosów, kremach do stóp i kremach antycellulitowych i płynach micelarnych)

1. Dermopharma maska kompres 4D – jestem z niej bardzo zadowolona, choć z tej serii maseczek moje serce (i twarz) skradła ta oczyszczająca z olejkiem arganowym
2. Bebeauty płyn micelarny – za tak niską cenę to produkt idealny, na mini kryzysy finansowe idealny micel
3. Alterra ochronna pomadka rumiankowa- używałam, jako odżywkę do brwi i w tej roli sprawdzała się idealnie, natomiast, jako balsam do ust niekoniecznie- mam uczucie, że wysusza, usta w gorszym stanie po tych kilku dnia stosowania eh( resztki wygrzebane ze sztyftu zużyłam na usta, bo nakładanie na brwi wydawało mi się zbyt skomplikowane)
4. Eveline skoncentrowane serum do rzęs 3 w 1- to już moje drugie zdenkowane opakowanie, jeszcze tylko jedno i już koniec zapasów tego produktu uff nawet przyjemne, ale że już 2 rok używam dzień w dzień i jeszcze jakiś czas będę ostatnie opakowanie zużywać to mam serdecznie dość pielęgnacji rzęs. Inna rzecz, że tak ładnych rzęs dawno nie miałam jak teraz
5. Loreal Kod Młodości serum – sama nie wiem
6. Bielenda masło do ciała papaja ujędrnianie i nawilżanie – tak samo dobre jak te dwie wersje, które zużyłam wcześniej
7. Próbka L’occitane reparing conditioner 5 huiles essentiales oils 6ml
8. Próbka L’occitane volumizing conditioner huiles essentiales oils 6ml
9. Farmona peeling do ciała Tutti Frutti figa i daktyle
10. Loreal lakier do paznokci color riche207 Baby Doll
11. Próbka Payot maska oczyszczająca 4ml
12. Miniatura Clinique redness solutions daily protective base SPF 15 15ml
13. Astor błyszczyk Soft Sensation spf 12 103 Nude Rose
14. Miniatura Dior One Essentail skin boosting super serum
15. Próbka Estee Lauder tusz do rzęs Sumptuous Bold Volume lifting Mascara 01 black
16. Isana Med. Urea 5% szampon
17. Próbka Frais Mon pro bio-age krem

.:




Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
A tak ostatnio narzekałam, że słaby miesiąc będzie, a tu całkiem spore denko się szykuje Jako, że przechodzę na naturalną pielęgnację w pierwszej kolejności zużywam te typowo drogeryjne, ogólnodostępne kosmetyki. Część i tak już rozdałam po rodzinie (zwłaszcza kolorówkę bo tego mam najwięcej) część sprzedałam ale i tak jeszcze sporo zostało. Mam nadzieję, że do wiosny śladu po kosmetykach "nafaszerowanych chemią" już nie będzie.

też mnie kusi naturalna pielęgnacja:ehem




Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
Kawę denkuję wyjątkowo szybko. A i wczoraj kolejne dwa kosmetyki zawędrowały do torby. Balsam Atoderm Bioderma - rewelacyjny! i saszetkowy peeling Tołpa Dermo Body - też bardzo porządny zdzierak.

z kawą i u mnie łatwo o denko
za denka




Cytat:
Napisane przez Anna_Konda Pokaż wiadomość
A ja już się poddaję. Raczej nic już w tym miesiącu nie dokończę wiec wieczorem wrzucę moje denko. W tym miesiącu zdecydowanie więcej mi przybyło niż ubyło, kupiłam glossy boxa, wygrałam zestaw fructis, mąż mi coś tam kupił i zrobiło się prawie 20szt na plusie
jest co zużywać. Zadowolona jesteś z zawartości GB?

Edytowane przez yankosia
Czas edycji: 2015-01-30 o 07:53
yankosia jest offline Zgłoś do moderatora