Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kryzys 30 tki -koścista twarz
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-13, 20:01   #37
aniaaa3
Raczkowanie
 
Avatar aniaaa3
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 241
Dot.: krysyz 30 tki -koścista twarz

Greta Kredka bardzo dziekuje za wizualizacje !!!- chciałabym mieć takie włosy...niestety moje są cienkie jak pajeczynka, wprawdzie łatwo się krecą na różne pianki, spraye do loków itp. ale na co dzień po prostu je myje i susze i w sumie to wszystko. Zapuszczam teraz włosy tak długo jak się da...dylematem jest grzywka.....na razie mam taką jak na zdjęciach - do oczu, dłuższą po bokach...ale zawsze można ją zaczesać jakoś, wiec powiedzmy, że mam dwie wersje...Grzywka jest wygodna przy moich przetłuszczających u nasady włosach- można ja myć i ładnie wymodelować w kilka sekund bez konieczności moczenia reszty...miałąm wiele odcieni brązów, próbowałam ombre ale wychodzi tylko jasny rudy nigdy ładny blond ... a blond to moje marzenie no ale nie w tym wcieleniu...
Mój typ kolorystyczny jest i był enigmą dla mnie - włosy szatynka, oczy piwne, opalam się bardzo szybko /już w maju, po kilku dniach na słońcu miałam opaleniznę jakbym wrócila z wakacji w Bułgarii/. Kolory ubrań szczególnie korzystne wg mnie to: zielony, szafirowy, turkusowy, biały, fioletowy, malinowy.....
__________________
Vivere militare est.
aniaaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując