Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-10-22, 23:48   #2839
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Co powiesz o emulsji Nuxe? Dobrze nawilża?
Uzywam jej od niedawna, jakies dwa tygodnie. Z pewnoscia ladnie rozswietla, twarz nabiera jakby blasku i wyglada na bardziej wypoczeta. Ja mam cere sucha, wiec uzywam jej na krem, bo sama w sobie (jak dla mnie) nawilza srednio.
Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
mariolasl napisz coś o serii Curl.life - bardzo lubię mleczko innych preparatów niestety nie znam
Contouring crem ladnie podkresla loki, ale nie u nasady, przy czym wlosy sie nie pusza. Mam wrazenie, ze lekko matowi wlosy. Z podkresleniem lokow radzi sobie nawet niezle, ale raczej nie kupie ponownie. To nie jest to, o co mi chodzilo
Natomiast All Day Reactivator radzi sobie znacznie lepiej . Stosuje go, aby odswiezyc loki pomiedzy myciami. Loki maja ladniejszy skret, lekko tez je usztywnia. Uzywam go w sytuacjach awaryjnych, kiedy szybko musze "cos" zrobic z wlosami, a nie mam czasu na mycie i ukladanie. Wystarczy kilka symbolicznych psikniec i mamy piekne loki.
Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
Mariolasl, widzę, że masz irysowe cuda Decleora. Jak je oceniasz?
Tak ogolnie to bardzo lubie marke Decleor. Ich kosmetkyki pieknie, naturalnie pachna, sa bardzo wydajne i niezle mi sluza , nie tylko seria do pielegnacji twarzy zreszta. Irysowa seria jestem zachywycona. Balsam jest baaaardzo wydajny. Uzywam calej serii miesiac i niewiele zuzylam. Uzywam go pod krem na noc. Ma tlusta konsystencje, przypomina mi wosk, dosyc dlugo sie wchlania i zostawia na skorze film. Na to Creme Riche Triple Action i nawet po zarwanej nocy moja skora wyglada dobrze. Olejek z irysa rowniez swietny, wchlania sie znacznie szybciej. Ogolnie po zastosowaniu calej serii widze duzo lepsze wyniki niz po zastosowaniu gornopolkowych kremow typu Dior czy Lancome. Skora jest napieta, koloryt wygladzony, drobne zmarszczki wyraznie splycone. Zachwycam sie tez kremem pod oczy Expierience de l'Age Creme Legere Yeux et Levres Triple Action- moje zmarszczki mimiczne sa wyraznie splycone, a ta sztuka nie udalo sie innym gornopolkowym kremom. Ogolnie jestem bardzo, bardzo zadowolona.
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora