Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-30, 14:06   #928
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

taki mały offtopik zrobię
wybieram się za tydzień do gina, jak byłam ostatnim razem lekarz proponował mi wkładkę tj. spiralę. nigdy nie brałam tabletek anty ani innych podobnych wynalazkow, chcialabym Was zapytac o opinie albo o radę... myslicie ze wkladka to dobry pomysl? z tego co czytalam w necie sa dwa rodzaje- z hormonami i bez. nie wiem czemu ale boje sie hormonow, wystarczy ze w ciazy bralam i jeszcze troche po niej, jak je odstawilam od razu waga ruszyla
z reszta sama nie wiem czy w ogole wkladka, prosze Was, jesli macie doswiadczenie o kilka slow, zawsze to jakis obraz osob stosujacych antykoncepcje, a nie tylko slowa lekarza "to jest najlepsze". On mi sie wydaje takim typowym januszem, chociaz nie powiem, byl do rany przyloz jak mowilam mu o swoich problemach, nawet mnie dobrym slowem wspieral, czego sie po nim nie spodziewalam, bo taki gburowaty mi sie wczesniej wydawal
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora