Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Humektan i inne emolienty
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-10, 14:10   #46
pepitka
Raczkowanie
 
Avatar pepitka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Legnica / Wrocław
Wiadomości: 229
Dot.: hydrolan u humektan

Nie wiem, czy wam to pomoże, ale ja znalazłam sposób, żeby zaopatrywać się w produkty apteczne zamawiając przez internet i odbierając w aptece, która sama wybieram. Tylko nie jestem pewna, czy podanie adresu strony nie będzie reklamą... ale zaryzykuję. Chodzi o aptekę "dbam o zdrowie". Właśnie tą drogą zaoptrzyłam sie w Humektan (mimo, że nie wiedziałam jeszcze wtedy, że jest to produkt trudno dostępny) i inne, których upolowanie mi nie wyszło, a pytałam się o nie w wielu aptekach w 2 miastach. Wchodzę sobie na stronkę tej apteki, rejestruję sie, wybieram aptekę (z listy oczywiście, ale skoro nawet w Legnicy są takie, które realizują zamówienia, to mam nadzieję, że w waszych miastach nie będzie problemu), wybieram produkty, zamawiam, potwierdzam zamówienie i jeśli nie jest to sobota czy niedziela to odbiór w 24h. Ceny są trochę niższe niż normalnie w aptekach -tak mi sie wydaje, po tym, gdy sprawdziłam cenę mioch tabletek anty. Humektan dostępny w dwóch pojemnościach, 30 ml niecałe 9,5 zł 100 ml niecałe 20 zł. Generalnie fajnie, choć moim zdaniem oferta produktów mogłaby byc szersza, nie mają np. produktów Nuxe. Można zamawiać tez leki na recepte, ale wtedy nalezy się po odbiór stawić razem z nią - to podpowiedź dla dziewczyn, które mają problem ze znalezieniem np. retinu - A lub zorac.


P.S. Jakbym trochę przegieła z polecaniem tej drogi zakupu, to proszę mnie doprowadzic do porządku. Ale to naprawdę ułatwiło mi zakupy wiec się nowiną dzielę
pepitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując