Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-07, 15:13   #4201
Nanatsusaya
Raczkowanie
 
Avatar Nanatsusaya
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 192
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

A mi się wydaje, że większość facetów jest niereformowalnych, jak widzą zadbaną ładną dziewczynę to sobie kark niemal skręcą oglądając się za nią, a jak widzą wszystkie zabiegi pielęgnacyjne to ich lekko niewiedzieć czemu. Każdy myśli chyba,że kobieta powinna urodzić się od razu z idealną cerą, wyregulowanymi brwiami, podkreślonymi oczami itp Nezdają sobie sprawy, że nawet top modelki nie wstają z idealnymi włosami i twarzami
Mam kumpla, którego dziewczyna dosyć mocno się maluje, chodzi na solarium i ma ewidentnie trwałą i tlenione włosy. Facet zażarcie twierdzi, że ona jest w 100% naturalna no może troszkę czasem powieki podmaluje Dodam, że są razem jakiś czas ale mieszkają 200 km od siebie,po wakacjach razem zamieszkają, ciekawa jestem jaki szok przeżyje widząc ile jego ideał poświęca czasu na różne zabiegi. A z drugiej strony ciekawe jakby Tż zareagował gdyby przestać się kompletnie malować, czesać, dbać o siebie, obcinać paznokcie, depilować i zacząć chodzić w przepoconym podkoszulku z tłustymi plamami. Natura górą
Nanatsusaya jest offline Zgłoś do moderatora