Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-06, 16:06   #1608
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Ale przecież wątek to "olejowanie i nie tylko". Offtop miał być dozwolony, pytanie tylko, w jakiej ilości
Dlatego nie mam nic przeciwko, tylko pisany na szaro przynajmniej można ominąć a zainteresowane mogą pisać ile chcą.

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:02 ----------

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;56898616]JEZU, ALE SIĘ ZA WAMI STĘSKNIŁAM NAPRAWDĘ!!!
Obecnie nie mam na nic kompletnie czasu, moja pielęgnacja paznokciowa to jedynie krem + jeden olejek. Zapuszczam paznokcie, chcę by jeszcze ciut podrosły (by byłe ładne migdałki, ale nie szpony ) i bym mogła raczyć was jakimiś fajnymi zdobieniami, bo zamierzam zacząć ćwiczyć i ćwiczyć jak podrosną! Na razie zamówiłam sobie pare pięknych lakierów, żeby poćwiczyć perfekcyjne malowanie zanim wezmę się za zdobienia
Oto jak podrosły (oceńcie proszę czy to szybko czy normalnie?) :
[/QUOTE]

Lepiej by było ocenić na niepomalowanej płytce. Czy szybko czy normalnie musisz sama ocenić, bo u każdego to inaczej wygląda Np. ja po takim czasie miałabym o wiele dłuższe więc chyba kwestia osobnicza
Najważniejsze, że bardzo ładnie wyglądają
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując