Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wypadanie włosów - kuracja Seboradinem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-12-28, 14:50   #5
Wiwianna
Zadomowienie
 
Avatar Wiwianna
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: net
Wiadomości: 1 303
Dot.: Wypadanie włosów - kuracja Seboradinem

Cytat:
Napisane przez Nep Pokaż wiadomość
Witam!
Na wstępie chciałbym się ładnie przywitać, gdyż to mój pierwszy post:
Dzieeeeeń doooooo-bryyyyyy!

Otóż, od jakiegoś czasu (pół roku? 8 miesięcy?) strasznie wypadają mi włosy. Wypadają garściami i są wszędzie,, ale szczegółów opowiadać chyba nie trzeba
Postanowiłem coś z tym zrobić. Ścięcie nie wchodzi w grę (włosy za łopatki, za duże poświęcenie ), pozostaje więc kuracja. Wybrałem kurację Seboradinem, kiedyś już mi pomógł
To, czego będę używał podczas owej kuracji to ampułki Seboradin, Balsam+Lotion+Szampn Seboradin Niger, WAX, wyciąg ze skrzypu polnego i pokrzywy, cynk.
No i tu się pojawia problem - czy ktoś mógłby mi powiedzieć, w jakiej kolejności mam tego wszystkiego używać? Oczywiście, chodzi o same produkty Seboradinu (znam dawkowanie tabletek, WAX wiem, że co 3-4 dni), poprostu nie mam pojęcia co w jakiej kolejności żeby jedno nie "zmyło" drugiego i kuracja przyniosła pełny efekt Może coś jest niepotrzebne (np Lotion przy stosowaniu ampułek)?

Wszystkim serdecznie dziękuję za pomoc i pozdrawiam!

Dobrze działać kompleksowo, ale ampułki Seboradin mają chyba taki sam skład, jak Lotion? - wybierz jeden z dwóch preparatów.
Należałoby sprawdzić przyczynę wypadania włosów; brak witamin, stres, alergia?
__________________
Wiwianna

Edytowane przez Wiwianna
Czas edycji: 2006-12-28 o 14:51 Powód: dot.
Wiwianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując