Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problemy i pielęgnacja cer suchych, naczynkowych, wrażliwych, alergicznych
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-01-19, 23:32   #692
kapsel
Rozeznanie
 
Avatar kapsel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 926
GG do kapsel
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Hej Niestety równierz jestem posiadaczką cery naczynkowej i to w dodatku z trądzikiem :/ Raczej przeszkadza mi rumień (nagły skok temp, stres itp) bo pękniętych zyłek nie mam. A trądzik: pory,zaskórniki + "wulkany" na szczęście w wersji light co nie oznacza ze mogłabym zrezygnować z kosmetyków antytrądzikowych Aktualnie używam

-zel do mycia topialyse dla skóry wrażliwej i atopowej
-krem nawilżający xeraline rano
-acne derm na noc
-co kilka dni krem z kwasem migdałowym mendelac (3% lub 5% nie pamietam szczerze mówiac)

prócz tego oczywiście zero sauny,solarium, ogolnie słońca, gdy wychodze gdzies na dwór owijam twarz szalikiem tak żeby nie było różnicy temp dużych. Nie używam filtrów bo niestety nie spotkałam jeszcze żadnego, który nie powodowałby wysypu na mojej twarzy i zapchanych porów.

Może mogłybyście zaproponować mi coś co byłoby dobre dla mojej naczynkowo-trądzikowej ceery? jak narazie chce chodzić 2 razy w miesiącu na ultradźwiękowe oczyszczanie skóry i zażywać wit.c. Moze mogłybyście mi poradzić jakąś fajną maseczke chłodząco-kojącą? byłabym wdzięczna pozdrawiam
kapsel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując