Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-24, 16:26   #274
agusia199437
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

[QUOTE=Aagnesia;33608424]Witam Was Dziewczyny
Mój problem polega na tym, iż chciałabym pozbyć się mojego obecnego(dość brzydkiego) kolorku...Obecnie mam na włosach bardzo spłukaną intensywną miedź,której strasznie chcę się pozbyć i wrócić do mojego kochanego blondu....
CZytałam już o dekoloryzacji,którą wolałabym jednak ominąć.....W dodatku wszędzie piszą jak zejść z czerni, o rudościach już nigdzie nie ma mowy (albo ja źle szukałam) Gdzieś między wierszami wyłapałam kąpiel rozjaśniającą i chciałabym spróbować,ale....
No właśnie,boje się że moje włosy zamienią się w kurczaka ;( a tego nie przeżyje chyba... Problem jest również z moimi odrostami,z tygodnia na tydzień stają się coraz większe a ja jakoś nie potrafie się zdecydować co z tym zrobić i ciągle odwlekam....
Może mi Ktoś coś poradzić?!
Będę strasznie wdzięczna za każdą podpowiedź....
Pozdrawiam [COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------


Hej miałam ten sam problem. Chciałam zrobić tylko kąpiel rozjaśniającą, ale bałam się, że wyjdą mi żółte włosy, więc najpierw zrobiłam blond pasemka na całej głowie, a później nałożyłam kąpiel, ale tylko na 15 minut, ponieważ nie chciałam już bardziej męczyć moich słabych włosów. Po kilku myciach włosy bardziej się ujednoliciły i mam taki bursztynowy blond z jaśniejszymi refleksami
agusia199437 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując