Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-20, 11:25   #3580
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa
Cicho... Nie przebrnęłam

ale być może to dlatego, że ja historii nie lubię.
Już się zamykam

Noo... historia jest nudna jak flaki z olejem. Jeszcze teraz to średniowiecze. Dużo bardziej wolę czytać o tym książki, niż uczyć się na pamięć dwudziestu dat, które i tak potem wylecą mi z głowy

Cytat:
Napisane przez Śniegowa
Najlepsze lektóry, to te nieobowiązkowe....
O tak! Jedną z takich lektur było Opium w rosole. Pokochałam od pierwszego przeczytania

Btw. czytał ktoś coś Małgorzaty Musierowicz? Świetna pisarka.

Cytat:
Napisane przez Karola20
Tak! tak! Tak! Mam to samo!

Bicz pliz. Do tej pory czekam na list z Hogwartu

U mnie ulubieni zdecydowanie Fred i George Weasley!
Bardzo się z nimi utożsamiałam bo też mam zawsze głupie pomysły. I z siostrą cioteczną zawsze byłysmy takie nierozłączne jak oni i robiłyśmy wszystkim głupie kawały i działałyśmy na nerwy I jesteśmy w tym samym wieku i generalnie jesteśmy do siebie podobne i wszyscy zawsze powtarzają, że jesteśmy jak bliźniaczki I często się z nas śmieją bo nagle zaczynamy mówić o tym samym , albo po prostu mówimy to samo
Draco też super. Lubię czarne charaktery
I zawsze lubiłam Snape'a
Kobieto! Z nieba mi chyba spadłaś! Kiedy ja ostatnio z kimś o Potterze rozmawiałam?!

Ja też, mogliby w Polsce zrobić taki Hogwart, do którego dołączałyby dzieci od 13 roku życia do 20 i w ogóle, takie same przedmioty, magiczne miejsca, czekoladowe żaby Kurczę, kiedyś to nawet zapisywałam się na blogi o tematyce potterowskiej, wcielałam się w czarodzieja lub uczennicę i puszczałam wodze fantazji Masakra. Szczerze Ci powiem, że pasujesz do tych rudzielców. Nie znam Cię, ale po Twoich wypowiedziach kojarzysz mi się z wiecznie uśmiechniętą babką! Pozytywnie bardzo.

SNAPE! Kocham, kocham, kocham! Stary pierdziel, ale taki że mrrr... I co z tego, że ma tłuste włosy, krzywy nos i trzyma ze Ślizgonami Mhrrrok górą!

Edytowane przez Le_Souvenir
Czas edycji: 2012-09-20 o 11:30
Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora