Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-20, 11:36   #3589
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM
eeeee a ja zmierzch pochłonęłam, podobał mi się... beczałam sobie nad tym nawet... jezu to były pierwsze ksiązki jakie KUPIŁAM swoje własne...
jestem beznadziejna
To pjona, obie jesteśmy beznadziejne

Też moje pierwsze książki, które kupiłam za własne oszczędności, bo tyle już szumu o tym było w tv, internecie, że postanowiłam sprawdzić, czy ten Zmierzch taki fajny. Opisać mojego zachwycenia się nie da - od pierwszej strony wciągnęła mnie historia Belli, tak bardzo do mnie podobnej - brunetka, ciągle się potykająca niezdara, nienawiść do sportu i zimna etc.

Cytat:
Napisane przez meeow
e tam i tak jej nie lubiłam mi szkoda było Wilsona, jak Amber zmarła i te halucyny House'a, że Cuddy mu tańczy na rurce i ogólnie te wszystkie sytuacje House-Wilson uwielbiam, te ich docinki, żarty, wkręty
a ten motyw z bi był dobry, potem te docinki od szefa
Jesteś moją hałsową bratnią duszą

Teraz już nie oglądam tego serialu, ale kiedyś! Jak tylko słyszałam "Dr House" to serce eksplodowało w piersi, w oczach świeczki i odpływałam do innego świata Teraz już niestety nie, jednak miło powspominać dawne czasy.

Ooo, tak, Wilson-House to było coś. House ogółem takie teksty w każdym odcinku walił, że sobie zapisywałam
Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora