Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kształt twarzy i jej korekcja - jaki mam kształt twarzy - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-25, 20:08   #728
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Kształt twarzy i jej korekcja - jaki mam kształt twarzy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez booklover Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Nie umiem określić kształtu swojej twarzy. Pomożecie?
Przepraszam za jakość zdjęć i bardzo umiejętne zamazanie twarzy
Załącznik 5683047

Załącznik 5683048
Z tego, co widzę to owal twarzy jest wydłużony, ale raczej przez wysokie czoło. Radziłabym fryzury przysłaniające chociaż lekko czoło.

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Niuniaa_90 Pokaż wiadomość
Ok, dodaję ze 2 "poste" w miarę fotki.
I czekam na metamorfozowe porady
Uśmiechasz się mocno i masz głowę pod katem (brodę przyciągnietą do siebie), więc tak naprawdę na zdjęciach nie widać kształtu twarzy. Żeby dobrze pokazać kształt twarzy, trzeba sobie zrobić zdjęcie z przodu, trzymając głowę prosto i aparat mniej więcej na wysokości środka twarzy.

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Sincerely Pokaż wiadomość
Hej, też dodaję swoje zdjęcia, kiedyś myślałam że mam diament ze względu na wystające kości policzkowe, później, że serce, a teraz zastanawiam się pomiędzy okrągłą a owalną :P więc prosiłabym o jednomyślną decyzję :P
Masz nieco kanciastą twarz ze względu na dobrze zarysowaną strukturę kostną, co sprawia, że jej kontur nie tworzy idealnie owalnej linii, to może zbijać z tropu. Jednak jej zarys zdecydowanie wpisuje się raczej w owal niż inny kształt. Okrągła na pewno nie jest. Twoje czoło jest raczej niskie. Podsumowując, raczej wskazówki do twarzy owalnej mają zastosowanie ze względu na kontur i proporcje twarzy
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując