Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Domowy peeling kwasem salicylowym
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-13, 19:53   #2605
Kleotka
Zadomowienie
 
Avatar Kleotka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 273
Dot.: Domowy peeling kwasem salicylowym

[QUOTE=chimay;50235814] Ciekawi mnie też to drugie serum, z kwasem szikimowym. [QUOTE]

A co to ten kwas szikimowy? Jakiś chiński?


Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
U mnie efekty po salicylu na plecach utrzymywały się przez kilka miesięcy, ale jeśli chodzi o twarz to obawiam się, że wszystko powróci znacznie szybciej

Co planujesz robić z mlekowcem, toniki czy może również peelingi? Co to za efekty po nim miałaś?

A ja dalej się zastanawiam co wybrać i dlatego podpytuję , mam 3 typy: gotowy peeling Iwostin Perfectin Lucidin z kwasem glikolowym, samoróbki z kwasem mlekowym i kwas azelainowy (Acne Derm/Skinoren + samoróbki).
Ja się właśnie też zastanawiam, czy czasem po 2 tygodniach nie wrócą moje zaskórniki.

Miałam taki dwumiesięcznyh epizod ze smarowaniem twarzy mlekiem dwa razy dziennie jak tonikiem. Na efekty trzeba było poczekać, ale było warto, zniknęły mi całkowicie zaskórniki na policzkach i długo długo nie wracały. Tylko to trochę jednak problemowe, bo wszystko się na tym mleku potem rolowało. Dlatego wymyśliłam tonik z mlekowcem, bo to taki produkt który dużo nie namiesza w mojej letniej pielęgnacji, a może pomóc

Tak się zastanawiam, czy czasem Revlon Colorstay nie powoduje u mnie szybkiego nawrotu kropeczek.
Kleotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując