Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jasny podkład - zbiorczy cz II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-25, 10:24   #4406
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pozbywam się The One Foundation Makeup Revolution w kolorze 3. Wymienię za jakąś odżywkę do włosów do max 10zł. Nie wiem dokładnie ile podkładu jest, ale myślę, że jakieś 3/4 opakowania.

Pojawił się Fit Me 110 na allegro!
Dzięki za niusa. Leci już do mnie

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

[1=42ea103cec02fd8d03ac89a 0112f5ff2db6bbf9a;5040841 6]Dziewczyny, jaki polecacie podkład baaardzo jasny i neutralny? Zarówno podtony różowe jak i żółte sprawiają, że wyglądam dziwnie niezdrowo. Pasowałby mi MAC Studio Fix NC10 gdyby taki istniał
Czaiłam się na Narsa Sheer Glow Siberia - podoba mi się pod względem jasności, ale boję się, że może być za żółty na mnie.
Jakie są Wasze typy? Interesują mnie podkłady do 180 zł.

I jeszcze pytanie: używała któraś z Was następujących podkładów?
1. NYX Stay Matte But Not Flat 01 Ivory
2. Lumene Longwear Blur 0 Light Ivory
3. Prestige Skin Perfection 06 Ivory.

Przeczytałam ostatnie 90 stron tego wątku (tak, jestem zdesperowana) i nadal jestem w kropce

PS. Obecnie używam minerałów z kolorówki (baza SM + Color Blend Nude - tyle mi wystarcza do idealnego koloru). Nakładam najpierw filtr Pharmaceris, jak się wchłonie to puder ryżowy, a na to minerały, które na koniec zraszam wodą. Mam cerę mieszaną, wrażliwą i ten podkład trzyma mi się ładnie przez cały dzień

Wiadomo jednak, że aplikacja niezbyt fajna, pyląca i do kitu w podróży - dlatego właśnie szukam fluidu. Obecnie mam Rimmel Lasting Finish 010 (ten niedostępny w Polsce, kupiłam na Kosmetykach z Ameryki). Jest całkiem ok (czytaj: mogę w nim wyjść do ludzi), choć świnkuje i odcień nie jest idealny...[/QUOTE]
Może Bobbi Brown Alabaster Cię zainteresuje. Niestety w Polsce dostępny jest tylko w sticku. Reszta rodzajów na zamówienie za granicą, np. w selfridges.
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora