Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-19, 07:23   #4175
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Ja to serum miałam w małej tubce 5ml i już ją kończę, ogólnie nie jestem dobrą osobą do robienia recenzji ser cudów itp, bo ja mam naprawdę ładną cerę jedyne co jest w niej nieładne to rozszerzone pory. Ja myślę, że już lepsza nie będzie więc ja tylko mogę powiedzieć, że przez ten czas stosowania 5ml cera mi się nie pogorszyła no i mam nadzieję, że na dłuższą metę też tak będzie, mimo tej przeczytanej przeze mnie recenzji a plusy będę widziała za 15-20 lat

A co do Estee to też bym poczyniła chętnie jakieś zamówienie, tak mi szkoda tego kufra, ale cholerka no tyle mam innych wydatków... Jeszcze wydawanie na pielęgnację jakoś jestem sobie w stanie wytłumaczyć, ale kolorówki to mam za dużo... Ale i tak mi szkoda, że nie kupiłam
mam dokładnie takie same odczucia siedzisz w mojej głowie czy co?
a co do serum to ja tez mam ładną cerę więc mnie interesuje tylko czy to nawilża dobrze i czy nie robi "kuku"
amyz jest offline Zgłoś do moderatora