Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-19, 12:36   #1389
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
No i 14 miniatur było, a teraz tylko 10
Tzn z lipca 2015? Pamietam dokładnie ten moment jak dostałam maila, tak mnie kusiło, bo super box, załadowałam koszyk, kod elegancko wchodził, ale nie kupiłan w końcu Jeszcze wtedy nie byłam onlinesephoroholikiem
Też uważam, że lipcowy był super. Bardzo żałuję, że nie załapałam się na listopadowy. Ogólnie boxy dobra sprawa do przetestowania nowości.

Nikt nie kontroluje mojej ilości paczek i nikt nie rozlicza. Sama za wszystko płacę i nie opowiadam, co kupiłam. Pewnie dlatego dorobiłam się takich zapasów.
Zawsze rodzinie coś dawałam w prezencie i przyzwyczajeni byli, że można się u mnie zaopatrzyć. Od niedawna jednak zmieniłam podejście, bo nie doceniali tego, co im daję. Zresztą bratowa i siostra mówiły, że mają zapasy na parę lat. To powód, który mnie hamuje przed ponownymi nieprzemyślanymi zakupami, bo wiem, że nie będę miała komu oddać kosmetyków czy nadprogramowych gratisów.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2016-02-19 o 12:43
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora