Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-03, 10:54   #2534
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Kochana, w ogole nic nie rozbiela bo jest typowo przeźroczysta...
Muze wieczorem pooglądać dokładniej
Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziewczynki, powiedzcie mi... mam mnóstwo kosmetyków, których nie używam, które sama sobie gdzieś tam kiedyś kupiłam... Przede wszystkim produkty do ust, trochę cieni... Nawet cieni MACa. Ale to leży Wystawianie na wymianki to nie ma sensu, bo zamiana znow na cos mija sie z celem.. Myśle o tym, czy by to hurtowo nie zebrać i wystawić np na OLX za jakąś śmieszną sumę, np 1/3 wartości.. Jak myślicie, kupiłby ktoś? Tak bardzo chciałabym się tego pozbyć, aż mnie to przytłacza A wyrzucić szkoda. Co Wy robicie z kosmetykami, ktorych nie używacie? Mówię o kolorówce...
Ja wiosną wystawiłam taki zestaw nieużywanych kosmetyków na olx i w ciągu godziny zszedł Dziewczyna następnego dnia odebrała osobiście, wiec nie musiałam sie w sumie niczym przejmować ale wiem, że miałam szczęście, że nie trafiłam na jakieś idiotyczne targowanie się, próbę wymiany na inne rzeczy jak potrafisz bez wyrzutów sumienia spławić takie kwiatki, to możesz wystawiać
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora