Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-18, 11:30   #3880
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Nie musi. Jeśli coś jest określony jako "duży pakiet", to moze nie zabierać z rozdzielni/poczty, tylko od razu wziąć awizo i zostawić w skrzynce - "dla bezpieczeństwa przesylek". I na szczęście, bo mój nawet grube A4 wciska w skrzynkę A przy większym to już na pewno byloby zniszczone.
I jeszcze:
Co poczta to obyczaj. U mnie w ogóle dużych pakietów nie nosza podobnie jak dużych poleconych więc nawet jak listonosz kogoś w domu zastanie to wręcza awizo. Argument "bo ciężka torba" i tyle.

Co do przesyłek wciskanych do skrzynek - śmieszna sprawa bo czasem A4 to już duzy format i słysze na poczcie "a jakby było pogięte w skrzynce to pani miałaby do nas pretensje", innym razem większe rzeczy są wpychane na siłę i cięzko je wydobyć. Pamiętam jak dostałam krem, który wszedł bez problemu od tyłu skrzynki, ale już przez moje drzwiczki wyjąc go się nie dało, nawet po rozwaleniu koperty itp. Co się natłumaczłam na poczcie o co mi chodzi...
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora