Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ząb do usunięcia?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-15, 20:31   #10
karmeloo
Raczkowanie
 
Avatar karmeloo
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 275
Dot.: Ząb do usunięcia?

Nie miałam trądziku(: Retinoidy brałam z innego powodu. Natomiast nie był to trądzik(:pozdrawiam Twój punkt widzenia

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Ps. czy nie pomyślałaś że miałaś te zęby źle przeleczone? Nieprawidłowo? może źle przebiegł proces dezynfekcji? pisałaś, że żeby miałaś leczone 15 lat temu kanałowo, wtedy nie były powszechne mikroskopy przecież. Mieli je nieliczni, a i wiedza o kanałowym była mniejsza. Ja mam leczoną siódemkę, niestety nie ze swojej winy. Nie chce mi się pisac dokładnie dlaczego. W skrócie - próchnica wtórna która rozwinęła się po niedokładnym wyczyszczeniu zęba. Pod wypełnieniem rozwijała się, Kiedy mój obecny lekarz otworzył zęba który po kilku miesiącach zaczął boleć okazało się, że nie ma ratunku. Przeleczył kanałowo. Ząb nie boli, nie daje żadnych oznak już 5 rok. Na zdjęciach bez zmian. Pisałaś, że nawet w 3d było w porządku. to co spowodowało, że zaczęłaś usuwać zęby?dawały jakies oznaki? czy bolały lub pojawiały się zmiany okołowierzchołkowe?
__________________
"To jeszcze nie koniec..."
karmeloo jest offline Zgłoś do moderatora