Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-19, 21:07   #1723
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez Charlotta11 Pokaż wiadomość
gothika, ja też się czaję na te cienie Fashion. Tyle, że ja szukam raczej takich delikatnych, dziennych kolorków, typu jasne beże, brązy, fiolety a o takie to pewnie cięzko Jak patrzyłam kiedys na ich cienie to tam turkusy, róże, zielenie itp. Same intensywne kolory...
z tych fashion to rzeczywiście trudno o cos stonowanego, ale pamiętam był jakiś kolorek jasno chabrowy chyba, jaśniutki, a jak chcesz beże to widziałam sporo ładnych ale z tych matowych

byłam znowu w naturze , naprawdę nic więcej wczoraj nie widziałam bo pigmenty też były w przecenie jak i inne rzeczy. Wziełam jeszcze jeden fashion (ciemny fiolet) i pigment taki przybrudzony bordo, ale w domu się okazało że mam dwa prawie takie same, może uda mi się wymienić n ainny , widziałam sypańca takiego brązowo-rudego, śliczny.

Ale ogólnie pigmentami nie jestem zachwycona, tzn kolorami tak (ognista czerwień, pomarańcz odblaskowa ) ale jak maziałam się po dłoniach to wszystkie zdawały mi się takie suche, słaby efekt dawały. A ten pigment którego wziełam akurat był perłowy
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując