Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-03, 16:44   #812
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
nie no, nie chcę siać paniki; tak mi tylko gdzieś kiedyś mignęło... na wizazu zresztą
Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Przecież stoi jak byk na opakowaniach: wyprodukowano w Indiach. Dla mnie to nie ma w ogóle znaczenia zresztą.
Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Ja też wolę Indie od Chin. Kilka lat temu sama widziałam na opakowaniu jakiejś maseczki Orientana napis - made in China. Dlatego zraziłam się do tych kosmetyków i ich nie używam. Zresztą zapach tej maseczki był dla mnie zdecydowanie chemiczny. Być może to się zmieniło na przestrzeni lat, ale zrobili na mnie złe pierwsze wrażenie i omijam tę markę. Poza tym teraz na rynku jest już całkiem sporo kosmetyków ekologicznych i naprawdę jest w czym wybierać.
Nie wiadomo jak to z nimi jest, bo olejki mogą być w Indiach robione, a np szampony czy kremy już w Chinach Tak jest z np Phenome, niektóre kosmetyki są w USA robione, inne W EU a marka jest jedna, polska

Cytat:
Napisane przez Liiii Pokaż wiadomość
dziewczyny czy ssciecie olej? działa to?
Działa, ale trzeba ssać minimum miesiąc, ja się pozbyłam przewlekłego zapalenia zatok, które mnie trapiło od dziecka, ale miałam nawroty innych chorób, np gardła, bo mi się nie chciało ssać dłużej. No i jak mi się zęby wybieliły

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
ponieważ jestem (zdesperowaną) gospodynią domową, ciągle poszukuję nowych rozwiązań kuchennych

wiele garnków i patelni już przerobiłam w moim długim życiu, a teraz rozważam - natchniona ekologicznie zakup urządzenia typu Multicooker
zwłaszcza rajcuje mnie możliwość gotowania na parze...
macie może jakiekolwiek doświadczenia z takim sprzętem (przykładowe KLIK)
Nie wiem, bo z takim nie miałam, ale The rmo mixu nie polecam, bo niby jest fajny, ale jest mały ten pojemnik. Uznałam, że to nie dla mnie, bo mi wygodniej ugotować gar zupy na 3 dni, niż codziennie gotować nową porcję. I wcale tak szybko nie przyrządza, tzn jak se pokroisz kurczaka i marchewkę na 1cm/3 kostkę, to Ci się szybko zrobi. Ma fajne funkcje, np robi mąkę, masło orzechowe, mocny silnik, wagę i dużo innych bajerów, ale znając siebie pewnie by stał w kącie i się kurzył, a są inne sposoby poradzenia sobie bez niego, w dodatku koszt 4000 to inwestycja za poważna. Ale to w linku to coś innego raczej.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2015-11-03 o 16:45
Korah jest offline Zgłoś do moderatora