Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-09, 14:17   #3407
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Violl ja myslalam ze do slubu pojedziesz bryczka albo zabytkowym samochodem......
No bo wy mnie właśnie za taką cichą, grzeczną, uległą romantyczkę macie, a ja nie jestem! Pojadę TYM ewentualnie TYM, też mi się podoba bryczki i zabytkowe samochody w stylu Warszawy to nie moja bajka


Cytat:
Napisane przez spot Pokaż wiadomość
violl - a znasz takeigo fryzjera? bo ja już się boję fryzjerów z wizją (znam taka jedną, co wogóle nie pyta klientki o zdanie), a jak z innymi rozmawiam, to tchórzę i mówię, żeby tylko podciąć 1cm
i przede wszytkim sama nie wiem co chcę - znaczy wiem, ale nie wiem jak to osiągnąć
Znam ale to Ci chyba niewiele daje Niech Ci ktoś poleci jakąś miłą Panią - choćby z osiedlowego salonu, ważne żeby wysłuchała i doradziła.


Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość


chyba tylko ja realizuje postanowienie ograniczania internetu...
wchodze a tu kilkanaście stron..
Ja trochę też realizuję ale to z przymusu - teraz wszystkie domowe obowiązki na mojej głowie są
Jak noga? I jak w pracy? Ogarnęłaś?


Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Dzwoniłą mama...przyszła paczka z MAzideł...pani na poczcie policzyła 120 złotych za wysyłkę do Norge
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora