Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pytania do dziewczyn
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-06-05, 17:49   #10
road_rage
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 1 115
Dot.: Pytania do dziewczyn

Cytat:
Napisane przez Jaximus Pokaż wiadomość
Mam pare pytań o seks, może są trochę głupie, ale serio mnie to ciekawi. jak chcecie to na wszystkie nie odpowiadajcie. Wiem że kazda jest inna itd. to będa subiektywne odpowiedzi.
1) jak dziewczyna chce seksu to co czuje? Często się słyszy że "ją swędzi", to prawda? da się to do czegoś porównać? to silne uczucie?
2) czy jak jest ciepło - lato ciepłe dni to bardziej wam się chce seksu?
3) jeśli powiedzmy chłopak nie robiłby sobie dobrze przez np. tydzień to wytrysk byłby bardzo gęsty, podniecałoby was to? czy lepiej normalnie?
4) czy jesli miałybyście nie uprawiać seksu dłuższy czas np. miesiąc to bardzo byście to odczuły w sensie "chodziłybyście już po ścianach"?
5) czy szczupli faceci są dla was aseksualni?
6) czy gdyby wasz chłopak lubił też facetów obraziłybyście się na to? w sensie nie zdradzałby was ale podobałby mu się np. Harry Styles. Wypominałybyście mu to gdyby powiedział wam o tym?
1. Swędzą to infekcje intymne, a nie ochota na seks. Czy da się to do czegoś porównać? Moim zdaniem nie. A siła uczucia jest różna, tak jak można być trochę albo bardzo głodnym.
2. Nie ma znaczenia, chyba że jest bardzo gorąco, to wtedy nic mi się nie chce.
3. Nawet bym nie zauważyła. Nic mnie to nie obchodzi.
4. Tak albo nie. Nie ma reguły.
5. Chyba chciałeś zapytać czy są atrakcyjni. Aseksualny znaczy coś innego. No więc są atrakcyjni albo nie są w zależności od szeregu innych cech składających się na atrakcyjność.
6. Ale że jak? Obrazić się na czyjąś orientację seksualną? Nie obraziłabym się, nie robi mi to różnicy.
road_rage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując