Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-05, 19:04   #50
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: Roaccutane

W trakcie drugiej wizyty wzięty, utytułowany dematolog zaproponował synowi Izotek. Po 10 dniowej antybiotykoterapii! Więcej tam nie poszłam.

Dzięki wiedzy, którą zdobyłam od fantastycznych dziewczyn na wizażu.
Dawniej nawet bym nie mrugnęła okiem, tylko pognała do apteki i wykupiła Izotec nie bacząc na nic.

Za którymś z kolei podejściem trafiliśmy wreszcie na sensowną dermatolog, ktora na pytanie (podpucha oczywiście - tak testujemy lekarzy, niestety..) o kurację Izotekiem złapała się za głowę - "a po co na Boga? TO się stosuje przy CIĘŻKIEJ postaci trądziku!"

Od kilku ładnych miesięcy leczymy się sami, póki co bez antybiotyków, chadzamy do babeczki jedynie kontrolnie i po recepty - efekty naprawdę zadziwiają.

Choć decyzję o stosowaniu Izoteku pozostawiłam synowi, nie zdecydował się na takie lecznie. Zbyt wiele niejasności co do długofalowych efektów, zbyt duże ryzyko uszkodzeń wątroby.
Nie wahałabym się, gdyby chodzilo o zdrowie czy zycie, w tym przypadku przerażają mnie lekarze, ktorzy tak bezwzględnie mamią pacjentów liczących na całkowite ustąpienie zmian i pozbycie się problemu ZA WSZELKĄ CENĘ.

a ja na to tak stosuj blokery i kremy raczej apteczne, wczytuj się w sklady używanych kosmetyków i znajdź wątek "Nawilżanie podczas kuracji...."
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora