Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-23, 19:01   #3480
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No ja swój 163 opyliłam na all, bo do niczego mi sie nie przydawał
A to dobrze wiedzieć, bo kształt wydaje się ciekawy
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
163 to moje chyba największe rozczarowanie produktami MAC, a już z pewnością to najgorszy pędzel MAC, z jakim miałam do czynienia. Wg mnie jest beznadziejny, choć ponoć niektóre MACówki uważają go za rewelacyjny, ale tylko do kremowych brązerów - robienia wyraźnej krechy, którą potem trzeba rozcierać innym pędzlem. Dla mnie za dużo zachodu.

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:11 ----------


Złamałaś się szybciej niż ja

Ja mam sporo pędzli Real Techniques, ale używam praktycznie tych do twarzy. Dooczne wg mnie są takie sobie. Niestety jeden (stippling brush) zepsuł mi się całkiem przy praniu. Włosie wyłazi garściami.
Kiedyś o nim myślałam, ale nie zdecydowałam się i dobrze. Nie dla mnie taki hardcore w konturowaniu

Ja mam tylko jeden pędzel RT i to właśnie Stippling Brush. Używam go już kilka lat i nic się z nim nie dzieje
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja się wyłamę, bo nie lubie pedzli RT, nie słuzą mi one Jedyny jaki uzywam to do pudru duzy, ale rzadko, to taki pedzel "poboczny".
A reszta lezy i sie kurzy. Do podkładu jeden jest fajny, ale mialam 3 egzemplarze i kazdy sie rozleciał od prania, wiec dałam sobie spokój z nim.
Który to pędzel?

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Mój tak samo, w ogóle nie mam z nim żadnych problemów
Najbardziej z RT lubię chyba Blush Brush. Fajne są też Setting Brush i Buffing Brush. Expert Face Brush baaaardzo często służy mi do nakładania podkładu. I żaden z tych pędzli mi się jeszcze nie zniszczył, wszystkie trzymają formę
Nad Blush Brush od dawna się zastanawiam, ale jakoś nie umiem kupić

Sephorowe pędzle to też moje pierwsze porządne
neath jest offline Zgłoś do moderatora