Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oficjalny ODWYKOWY wątek dla Fanek Naturalnej Pielęgnacji
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-13, 08:33   #18
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Oficjalny ODWYKOWY wątek dla Fanek Naturalnej Pielęgnacji

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

Kolorówkę najgorzej się zużywa, ale tak myślę, że wcale nie mam jej dużo. Jeden puder, jeden bronzer, 2 róże, ok 10 pojedyńczych cieni, 2 podkłady, jeden tusz, 3 produkty ustowe, jedna kredka i wszystko używam na bieżąco. Pędzli też nie za dużo, 13. Chyba nie jest ze mną tak tragicznie U mnie w przeciwieństwie pielęgnacji jest o wiele za dużo. Ale nie, bo jeszcze lakierów mam trochę, im się na pewno nie oprę
jeden puder jeden bronzer jesteś moim mistrzem od dzisiaj a co to znaczy trochę lakierów? Bo ja mam ponad 20 i wszystkie z Opi

Cytat:
Napisane przez softgrey Pokaż wiadomość
Bardzo chętnie się przyłączę, bo mam zamiar zminimalizować moją pielęgnację, a podjęcie tego zamiaru uczczone było (ostatnim) zamówieniem w sklepie Kalina
Moim największym problemem jest to, ze kupuję na zapas, bo wszystkie kosmetyki naturalne kupuję przez Internet i nie chcę dopłacać za przesyłkę kupując jedną rzecz albo czekać na paczkę kiedy potrzebuję czegoś na gwałt. Wskutek tego mam zapas hydrolatu oczarowego chyba na pół roku...
No niestety; promocje i dobijanie do darmowej wysyłki
Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
a tak z inne beczki jade dzis odebrac pieska, szczeniaka yorka bedzie szal w domu... a moj kot to go chyba zje
moja córka mi żyć nie daje, kup mi świnkę, kup mi kotka, kup mi pieska
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując