Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-19, 14:09   #2307
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Cytat:
Napisane przez Hermafrodyta Pokaż wiadomość
Halo)
Piecze, piecze...boli i co tylko pod słońcem!! A u mnie dodatkowo lecą przekleństwa przy nakładaniu...że "taka durna jestem" bo sama sobie to robię,
a nakładasz na suchusieńką skórę, czy może na lekko wilgotną, albo w wilgotnym pomieszczeniu(np. w łazience po kąpieli)? To wbrew pozorom tez ma znaczenie.
Mnie dosłownie paliło gdy po myciu twarzy, wytarłam i od razu nakładałam krem, a jesli odczekałam z 5 minut, tak, zeby skóra sama wyschła to już tak bardzo nie piekło (znaczy-piekło, ale nie tak, zebym wyła przy nakładaniu)
A z tą wilgocią w powietrzu to naprawdę coś jest na rzeczy, bo np. jak jestem w domu posmarowana kremem i siedzę sobie z tym na buzi od np. 3 godzin, czyli powinno sie już dawno wchłonąć, otwieram zmywarkę- bucha para wodna, nawet nie prosto na twarz, ale obok- to od razu czuję mega pieczenie tam gdzie byłam posmarowana kremem!

Aha- i nakładanie kremu lepiej wspominam gdy kremik był prosto z lodówki wyjęty,niż gdy stał w pokoju i miał temperaturę otoczenia.

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Isztar01 Pokaż wiadomość
Dziewczyny poradzcie proszę ,na ile godzin nakładac krem Dermamelan?
Kupiłam sam krem ,w ulotce jest tylko napisane by naładac go 3 razy dziennie ,ale nie wiem czy trzyma się go okreslomą max.ilośc godzin? czy cały czas od jednego nałożenia do drugiego bez zmywania po jakims tam czasie?

Mogłybyście wymienić jakie kremy nawilżająco regenerujące stosujecie?
Mam Cicabio Biodermy i Rożany Haushki , oleje +kw.hialuronowy-wystarczą?
Isztar, jak będzie baaardzo kiepsko to kup BEPHANTEN KREM- koniecznie krem i koniecznie zwykły a nie plus i smaruj na grubo- ładnie ściąga skórki i daje ukojenie, ale to nie jest krem odżywczy, tylko na poparzoną skórę, więc stosuj w ostateczności
Kosmetyki które ja używam wysłałam ci na priv
dobrze będzie!
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując