Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-29, 17:02   #1182
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez gossaa24 Pokaż wiadomość
Madziulek91 z tego co wiem to oliwka wcale nie jest taka super. Mi np dermatolog jak się pytałam o środek do mycia( z powodu alergii) powiedziała że oliwka zostaje na zewn, a nie wnika do środka.
owszem zgadzam sie . ale tylko jesli bazuje na oleku mineralnym jak oliwki johnsona czy bambino itd. w ofercie rossmana jest wiele tanich o genialnych skladach oliwek. moja faworyta jest babydream dla ...mam taka w rozowym opakowaniu. same naturalne oleje jak makadamia ,jojoba,brzoskwiniowy(jes li dobrze pamietam) i migdalowy. tez dodawalam do kapieli ale znow ostatnio odkrylam z tej samej seri balsam do kapieli . sklad fajny mieszanina lagodnych detergenow oraz owych olejow zawartych w oliwce wyzej wymienionej porownywalam sklady do zelow pod prysznic i wnioskuje ze nadaje sie rowniez do mycia ciala a nie tylko moczenia sie w nim probowalam i jestem zachwycona. nawilza a przy okazji nie tlusci ale jesli efekt nawilzenia jest niewystarczony polecam..... dodac do tego balsamu troche oliwki z tej samej seri i dokladnie wstrzasnac balsam ma te same oleje co oliwka wiec niepowinno byz zadnych problemow ilosc oliwki zalezy od preferencji. aha i pochwale ze 400 ml za cene ok 9/10 zl + dodatkowo oliwka 10zl


niestety nie ma nigdzie zdjecia balsamu ale wyglada opakowaak samo jak oliwki

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...acji-ciala.htm
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora