Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Znadziejami na fasolki tu czekamy skrycie-na zielono malujemy nasze proste życie~cz.6
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-05, 12:57   #25
lisek15
Zakorzenienie
 
Avatar lisek15
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 908
Dot.: Znadziejami na fasolki tu czekamy skrycie-na zielono malujemy nasze proste życi

Cytat:
Napisane przez Cosmaaaaaaa Pokaż wiadomość
Witam w nowej czesci, ja tylko na chwile, bo mna potrzasnelo co napisalas ...
Ty starasz sie najdluzej tutaj? Spojrz na Takkine czy StaraPanne chociazby- one staraja sie dluzej. To raz.
dwa to mysle ze potrzebujesz zajecia i porzadnego kopa za przeproszeniem...
wiem co to depresja i wiem ze nie mozna jej udawac. pomoc moglas uzyskac i mozesz tez teraz- malo jest psychologow, psychiatrow? wystarczajaco moim zdaniem....

To ze nie macie jeszcze dzieci nie oznacza ze ich miec nie bedziecie- a tym ze sie podlamujesz, stresujesz tym wszystkim, ciagle o tym myslisz tylko nakrecasz to cale kolo .... wiem ze ciezko wyluzowac, ale uwierz mi ze jest to mozliwe....

o ile dobrze pamietam to badania mieliscie dobre? wiec bezplodni nie jestescie. troche luzu to i dziecko sie pojawi...



Zmykam teraz do Polski. PS moj komputer sie zepsul i jestem odcieta od swiata.... buziaki
Dalej powtarzam,że TAKA MŁODA OSÓBKA I TAK MĄDRE WYPOWIEDZI!!
RZADKO SPOTYKANE.

Uciekam na te zakupy do tż jak wróci to mnie udusi

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Basima Pokaż wiadomość
Lisku bo to jest często tak najczęściej mają dzieci te osoby , które nie chcą i są tak zwane wpadki, a Ci którzy bardzo pragną to nie mogą zajść w ciąże, ale to o czym cały czas mówię nie wolno sie spinać, trzeba wyluzować
Wiem. To sposób. Pewnie dzięki temu nam się udało Choć odpuścić NIE JEST ŁATWO!!!!
__________________
Jestem mamą
OLKA

skalpel:4
skalpel 2:1
kiler:1
biegi;1
siłownia:4
boczki:4


Odchudzanko
70,2 - Cel I (67 ) 65,7 - Cel II (63) - Cel III (60) - Cel IV (58)
Kiedy to będzie??
lisek15 jest offline Zgłoś do moderatora