Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Avene Emulsja z ultra wysoką ochroną przeciwsłoneczną 50+
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-06-17, 17:22   #7
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Avene Emulsja z ultra wysoką ochroną przeciwsłoneczną 50+

Och! W koncu wątek o moim ukochanym filtrze. Czuje sie z tą miłoscią trochę osamotniona na wizazu, bo dotychczas słyszałam opinie typu "straszne mazidło, kleisze, lep na muchy". A ja nic takiego nie zauważyłam. Zużyłam zimą jedną tubkę, kiedy jeszcze nie uzywałąm kwasów ani retinoidów, także nie mogły one mieć wpływu na wchłanialość emuylsji..mało tego, zdażało mi się wciznąć pod spod nierozcieńczony Juvit!!!

Do rzeczy - na mnie emulsja wchłąnia sie szybko i w zadowalającej ilosci, oczywiscie przy 2ml nie ma mowy o macie. nie skrobiuje jej, tylko przypudrowuje sypki lub w kamieniu. NA wakacjacj w ogole nnie mam ochoty si epudrowac, zwlascza jak pojade nad jeziorko Bede błysczec w słoncu i dobrze mi z tym.

Odktyłąm, że emlsja ma pewną niespotykaną dotąd zaletę - koi podraznienia jak pozostale avenki, ale ta dodatkowo wspomaga, przyspesza gojenie krostek, itp. NAjwidoczniej, ten wyciag z pestek naprawde działa. Po tym jak zabrali łososia, emulsja jest moj numer one, chociaz mleczka tez ujda. Jednak na lato kupiłam sobie dwie tubki emulsji
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując