Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-29, 14:20   #1896
jojoanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 82
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez aneczka313 Pokaż wiadomość
jojoanna moim zdanie dobrze by było żebyś chociaż I część przeczytała tego pamiętnika, wierz mi nie da się streścić wszystkiego w nawet krótkim poście.
oj chyba masz racje nie obejdzie sie bez czytania. z tego co juz skumalam nie mozna sie pokazywac z twarza na miescie w czasie zabiegow wiec i i tak musze poczekac do listopada, wczesneij duzo bede jezdzic i w domu sie nie zamkne

---------- Dopisano o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

Cytat:
Napisane przez aneczka313 Pokaż wiadomość
zaczytałam się na forum o złych opiniach na temat goodbye apetite że nie działa itd, ale u nas w aptece była promocja kupiłam opakowanie - niech ktoś powie że nie działa mam taki wstręt do jedzenia uczucie pełności nawet wstręt jak czuje zapach jedzenia ojojo. Kupiłam bo zawsze wieczorkiem mnie ssie więc postanowiłam pić tylko na noc bo tak nie jadłabym cały dzień.
bardzo cenna info!! chyba tez kupie ) musze schudnac a mam jak ty ze w dzien daje rade a wieczorem , jak usiade do kompa, tv, to szalu dostaje tak bym cos pozarla...

poki co mam aqua slim, bo duzo wody pije to wlewam sobie do butli. tez mam wrazenie ze apetyt mniejszy, ale cos radykalniejszego na pewno mi sie przyda
__________________
"Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach"
jojoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując