Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Regularne krwawienia podczas i po stosunku
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-14, 01:15   #9
magsmags
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5
Dot.: Regularne krwawienia podczas i po stosunku

Hej! Dziekuje wszystkim za zaangażowanie i znalezienie chwili, by coś napisać. Juz odpowiadam- zatem: Z moja tarczycą jest tak, ze jest to choroba hashimoto i tarczyca skacze mi z nadczynnosci w niedoczynnosc. Zdiagnozowana około 6 lat temu, obecnie w normie. Zazwyczaj jest regulowana thyrozolem i propananolem ( moja pamięć do leków jest koszmarna, także nazwy pewnie maja błędy literowe). Jutro mam kolejne tsh. Standardowo sprawdzam czy gra, dwa razy do roku robię komplet wszystkich współczynnikiem tego zamieszania. Co do przerw, nie mi oceniac, lekarzem nie jestem. Mój ginekolog kazał mi tak odstawiać, także tak tez robiłam. Istnieje tysiąc teorii, myśle ze tak wiele jak i lekarzy. Odstawiam tabletki po konsultacji z jeszcze innym lekarzem. Przy tym, ze ja nie toleruje lateksu i nie wystawie sobie spirali bo nie podolam psychicznie ( wiem to może brzmieć śmiesznie, ale nie dam rady wiedzieć ze coś tam ciagle mam), a chciałbym się dobrze zabezpieczyć, to muszę pomyśleć o innych opcjach. Co do nawilżania, używam MultiGyn na porządku dziennym. Z suchoscia pochwy nie mam żadnych problemów, wręcz przeciwnie. Ktoś się wypowie na temat endometriozy? Coś takiego mi koleżanka wspomniała dziś w rozmowie?

A co do diagnozowania- ja nie szukam odpowiedzi, tylko pomysłów co to może być, robić badania i wykluczać, sprawdzać co jeszcze mogę sprawdzić, przebadać, we własnym zakresie. Jestem trochę zdeterminowana. Bo na codzień nie krwawie, tylko przy stosunku. Stad zastanawiam się czy to nie jest coś fizycznego- ognisko czegoś, polip? Nie mam tak dużej wiedzy na ten temat, nigdy tez nie miałam konieczności się tym bardziej wnikliwie zajmować niż tylko na pożytek wiedzy codziennej. Stad moje pytania tutaj do Was. Dzięki raz jeszcze, za wszystko co piszecie.
magsmags jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując