Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-16, 11:29   #4293
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez Bruneteczka90 Pokaż wiadomość
Hej długo mnie tu nie było. Mam dwa pytania, może któraś z Was pomoże.

Odnośnie typów według Davida Kibbe. Jestem typem Gamine i mam dość duży (a nawet bardzo duży) problem z doborem odpowiedniego biustonosza. W necie nic na ten temat nie ma niestety... To samo z fryzura, powinna byc lekka i zwiewna i z tym mam problem. Nie chce krotkiej fryzury, raczej średnia bo uwielbiam zwiazywac wlosy w kucyk lecz wlasnie chodzi o to zeby byla zwiewna i lekka, czesto mam problem z tym ze moje wlosy sa za ciezkie, myslicie ze long bob bylby dobrym rozwiazaniem???

Do Kaguya: Masz świetne oko! Gdy pomagałyście mi określić moj typ wytypowalas DA i to bylo to, ale mi sie wydawalo ze DW. Nie wiem czy ciaza moze wplywac jakos na typ ale wtedy gdy bylam w ciazy te kolory zimowe wydawaly mi sie bardziej korzystne, moze tez dlatego ze ze wzgledu na duuuzy brzuch nie bylam w stanie sie wcisnac w te ciuszki ktore przystawialam do twarzy, jednak po urodzeniu dziecka gdy zaczelam zakladac na siebie te ubrania i wtedy zauwazylam ta roznice, kolory DW sa ok ale w porownaniu do DA zasmucaja moje oblicze sa zbyt szare, w kolorach DA moja cera staje sie promienna i ludzie tez to widza.
Biustonosza? W sensie dopasowania czy wyglądu?
W każdym razie wątek do biustonoszy jest tu:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=726809&page=44
Ew. balkonetka.pl możesz obczaić.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora