Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-29, 03:46   #443
Wojowniczka_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 606
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez kasiaen1 Pokaż wiadomość
Przepraszam, że tak bez wstępów, ale czy byłaś u endokrynologa? Wydaje mi się, że zarówno pory jak, jak i błyszczenie się twarzy, to nie jest Twoja "uroda" a efekt zaburzonej gospodarki hormonalnej, patrząc po włoskach na twarzy.
nigdy nie byłam :/ pory i błyszczenie to pozostałość po wieloletnim ZŁYM "leczeniu" przez antylekarzy trądziku młodzieńczego teraz również jestem leczona ale u dr estetycznego - jest lepiej ale po ponad 10 latach pomyłek trudno doprowadzić skórę do stanu sprzed :

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Mam coś z kartą graficzną, więc kolory na moim monitorze są nieco przekłamane, ale i tak wydaje mi się, że wszelkie neutrale bez wybijających się tonów będą Ci pasować. Obwódkami oczu się na pewno nie kieruj; zawsze patrz na kolor dekoltu i szyi.
dziękuję ale chciałam się doradzić w sprawie jakie konkretnie minerały nie są takie "suche" czytałam i mówiono mi że Lucy ale tam zupełnie nie wiem jaki kolor jest odpowiednikiem fairy light z BM jak i w innych jeśli są jeszcze takowe
Wojowniczka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując