Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Szukam osób,które zgubiły cm konkretnie z ud.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-16, 20:02   #83
kasia_h11
Przyczajenie
 
Avatar kasia_h11
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań / Warszawa
Wiadomości: 4
GG do kasia_h11 Send a message via Skype™ to kasia_h11
Dot.: Szukam osób,które zgubiły cm konkretnie z ud.

hej dziewczyny!

za 4 miesiące wychodzę za mąż, a wyglądam... powiedzmy że nie wyglądam mam grube uda, łydki i niestety... ramiona również, do tego ważę za dużo (60 kg przy wzroście 163 cm). Oczywiście mam cellulit (pracuję przy biurku od rana do wieczora). Kiedyś wyglądałam lepiej, ale ostatni rok przyniósł mi mnóstwo stresów i zmartwień, poza tym zaczęłam stosować antykoncepcję hormonalną i przez pół roku przytyłam dobre 4 kilo Najgorsze, że czuję się ciężka i "lejąca"... Teraz czas na zmiany. Od kilku dni jestem na diecie (max 1500 kcal), do tego rano i wieczorem ćwiczę z Tammilee Webb (po 15 min). Kupiłam sobie też motylka i zamierzam z nim ćwiczyć (ale czy on działa??? czy to kolejny chwyt marketingowy??) Zastanawiałam się, jak przyspieszyć swój zastały metabolizm i codziennie jem Activie z płatkami Fitness. To działa Schudłam 2 kilo w ciągu 2 dni, ale to chyba kwestia nagłej zmiany w sposobie odżywiania i z powodu utraty wody. Chcę schudnąć wizualnie. Dziewczyny poradźcie mi jak to zrobić dodam, że na siłownię mnie nie stać, ani na drogie suplementy czy fat burnery... Pomóżcie, plissss
__________________

kasia_h11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując