Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o Avonie - cz.32
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-08, 20:21   #14
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.32

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
HoneyIlove dzięki za skany katalogu i za wrzucenie

mam prośbę-mogłabym któraś z Was wrzucić na inny serwer Focus? netto i katalog ściągnęłam,przy Focusie od wczoraj mam że niebezpieczny plik i nie mam możliwości pobrania

kat.10 mi się podoba dużo fajnych wyprzedaży-podejrzewam że gdyby nie to że to będzie tuż przed moim urlopem,to klientki by zamawiały,a tak to dupka raczej będzie,bo nie wiem czy się wyrobię w czasie...

mnie najbardziej ciekawi nowe Outspoken-ta błękitna buteleczka powala świetliste cienie,eyelinery i kredki z CT,bardzo podoba mi się niebieska biżu Exotic Escape,dwufaza solutions,a płyn do kąpieli kwiat jabłoni na pewnoe zainteresuje moją mamę

ja jeszcze nie mam paczki z kat.7...składałam zamówienie w poniedziałek i zawsze miałam sms-a z fakturą we wtorek,a paczkę w środę,a tu dziś środa i nawet sms-a z fakturą niet...jakieś opóźnienie
https://dl.dropboxusercontent.com/u/...5-07_19-13.pdf
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora