Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o Avonie - cz.32
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-08, 21:26   #20
FikcjaJestModna
Wtajemniczenie
 
Avatar FikcjaJestModna
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 758
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.32

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
HoneyIlove dzięki za skany katalogu i za wrzucenie

mam prośbę-mogłabym któraś z Was wrzucić na inny serwer Focus? netto i katalog ściągnęłam,przy Focusie od wczoraj mam że niebezpieczny plik i nie mam możliwości pobrania

kat.10 mi się podoba dużo fajnych wyprzedaży-podejrzewam że gdyby nie to że to będzie tuż przed moim urlopem,to klientki by zamawiały,a tak to dupka raczej będzie,bo nie wiem czy się wyrobię w czasie...

mnie najbardziej ciekawi nowe Outspoken-ta błękitna buteleczka powala świetliste cienie,eyelinery i kredki z CT,bardzo podoba mi się niebieska biżu Exotic Escape,dwufaza solutions,a płyn do kąpieli kwiat jabłoni na pewnoe zainteresuje moją mamę

ja jeszcze nie mam paczki z kat.7...składałam zamówienie w poniedziałek i zawsze miałam sms-a z fakturą we wtorek,a paczkę w środę,a tu dziś środa i nawet sms-a z fakturą niet...jakieś opóźnienie
Mnie też ta buteleczka ciągnie do siebie, a kolorowy/tęczowy kartonik jeszcze bardziej, oby zapach był wart zakupu

Ja na paczkę też czekam, złożyłam w poniedziałek zamówienie, wczoraj zafakturowali, dziś od rana mam status "Wysłano do dostawcy", sms'a o FV dostałam dziś około 15:00, ale info z paczkomatów - ani widu, ani słychu. A tak liczyłam, że dziś dostanę karton.

Cytat:
Napisane przez badromance1992 Pokaż wiadomość
Ten lekki krem chyba ma mniej więcej mieć to samo działanie jak normalny Vitale - wygładza drobne zmarszczki, zmniejsza widoczność porów, likwiduje oznaki zmęczenia - tylko, że będzie to lżejsza formuła, dobra na lato. Krem ma matować i szybciej się wchłaniać .
Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
jest różnica po tym zwykłym się święce jak psu ... a po tym lekkim nie
Dziękuję Wam za info. To ja go wezmę. Skoro nie powoduje świecenia, to na temperaturę 30 stopni, kiedy nie nakładam makijażu, będzie ok
__________________
Jeżeli nie rozumiesz bez tłumaczenia, to znaczy, że nie zrozumiesz, choćbym ci nie wiem ile tłumaczył.
FikcjaJestModna jest offline Zgłoś do moderatora