Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - KONIEC - rozstanie z narzeczonym. Ciężko mi.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-11, 07:01   #15
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: KONIEC - rozstanie z narzeczonym. Ciężko mi.

Mam pytanie (tak żeby sobie doprecyzować pewien fragment Twojej opowieści): masz uczulenie na znieczulenie, czy coś w tym rodzaju, że po zabiegu usunięcia ósemek jesteś nadal mega spuchnięta i musiałaś leżeć w szpitalu? Bo coś mi tu nie gra. Tak się składa, że miałam usuwane chirurgicznie (podobnie jak moje dwie siostry), nie tylko ósemki, ale i dziewiątki (taka "fajna" rodzinna anomalia). Łącznie miałam 4 zabiegi - raz usunięto mi na raz 8. i 9. Nikt nie trzymał ani moich sióstr, ani mnie z tego powodu w szpitalu (nie słyszałam w życiu o czymś takim; to jest zabieg stomatologiczny robiony pod zwykłym, miejscowym znieczuleniem, potem pacjent idzie do domu; szwy ściąga się po tygodniu-dwóch, nie można dźwigać przez jakiś tydzień i zatykać nosa przy kichaniu), opuchlizna minęła po 1-2 dniach. A cięcie było bardzo głębokie, aby dostać się do tych dziewiątek. Więc wydaje mi się (oczywiście mogę się mylić), że masz tendencję do przesadzania i tragizowania swojego stanu zdrowia. No chyba, że rzeczywiście źle tolerujesz znieczulenie i stąd takie komplikacje.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując