Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-08, 02:34   #3414
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
No bo tak czysto teoretycznie, czerń i biel to chłodne kolory, wiec Zimowe. Dla Wiosny jest wersja lekko ocieplona (nie ciepła), bo Wiosna jednak nosi ciepławe kolory, wiec ta czysta czerń i biel jest nie na miejscu.

No ale wpadają tu dziewczyny, ktore chcą byc Zimami, a potem wychodzi im Ciepla Wiosna albo Zgaszona Jesień.
Czysta czern i biel to nie sa ani chlodne ani cieple kolory, a zupelnie neutralne. Moje rozumienie zawsze bylo takie, ze pasuja zimom, poniewaz kontrast jest odpowiedni/wysoki.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Czyli jest wystarczajaco kontrastowa, zeby nosić takie kolory i zestawienia.
Kazdy kolor bedzie wygladac pieknie na "swoim" typie. Nawet te kolory, ktore w palecie moga sie nam wydawac brzydkie.
Nie powiedzialabym "pieknie", bo na to, co odbieramy jako piekne sklada sie wiele czynnikow. "Korzystnie" to lepsze slowo. Przymierzanie kolorow z nastawieniem, ze odpowiednie wygladaja "pieknie" moze, moim zdaniem, prowadzic do testowania i zastanawiania sie w nieskonczonosc. Raczej chodzi o to, zeby dostrzec w czym wyglada sie zdrowo, na to gust nie ma wplywu.


Wpadlam tu, bo znowu mialam zagwozdke czy jestem BW czy DW, ale chyba jednak sobie nie bede tym tylka zawracac. [emoji38]
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora