Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pędzle do kosmetyków mineralnych
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-25, 21:44   #821
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
ja pędzel z EGM dawno chciałam nabyć, ale za każdym razem, gdy była promocja jakaś, to był "out of stock"
Ja bym chętnie kilka pędzli z foreverfemale nabyła, mimo iż ceny nie zachęcają do szaleństw, gdyby nie ta koszmarna przesyłka ... Ale może to i lepiej
Dotarły do mnie pędzle z prebuya Lumierowego i niestety - nie podzielam zachwytów.
Są w porządku, całkiem przyzwoite, ale tylko i wyłącznie w cenach prebuyowych. W regularnej cenie skuszę się jedynie na ściętego duofibra do różu oraz chubby kabuki i small flat topa
Inne - nie zrobiły na mnie specjalnego wrażenia.
A zestaw 8 piece brush set za 7$ kupić można, owszem, ale w cenie regularnej (25$!!!!)- nigdy w życiu. To raczej taki awaryjny zestaw pędzli na podróż. Do codziennego użycia - dla osób z mniejszymi wymaganiami

Tylko odstawienie drogeryjnych i aptecznych kosmetyków i odnalezienie sposobu na własną skórę . Trybu życia nie zmieniałam (nadal palę, śpię po 2-3 godziny na dobę od ponad 15 lat, kiepsko się odżywiam - słodycze, śmieciowe jedzenie 2-3 razy w tygodniu - absolutnie nie polecam nikomu )
Jakby jednak obniżyli kiedyś cenę przesyłki to pamiętaj o mnie
Wolę wydac więcej ale mieć pędzle dobrej jakości

Te lumierowe to trochę kiepskie włosie mają ale też polubiłam się z duofiberkiem no i czasami rectable ląduje w torebce(troszkę lebsze włosie ale nadal śmierdzi)

Czekam na Flata i LHK z Blusche mam nadzieję ze będą dobrej jakości

No to jestem w szoku,mi cera ostatnio uległa znacznemu pogorszeniu za dużo kombinowania,zauważyłam że im mniej tym lepiej ta zasada sprawdza się również w pielęgnacji
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując