Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-26, 08:23   #4205
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
dziewczyny moze znacie kogos kto chcialby zaadoptowac 5 miesieczna sunie rasy beagle. Slodziak z niej niesamowity
Ale słodziak, ja się przymierzam do posiadania pieska. Beagle byłby tym wymarzonym, jeżeli chodzi o rozmiary. Na razie jednak się wstrzymuję ze względu na alergiczne skłonności syna, dopóki nie mam pewności co do braku alergii na psy, nie mogę się porywać, gdyby nie to brałabym, jest cudny

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Dziewczyny i jak tam prezenty? Ja niestety w tym roku dostałam masę nienaturalnych kosmetyków i musiałam udawać, że się cieszę i na dodatek nie wiem, co z tym zrobić. A tyle tłukę aby mi kosmetyków nie kupować. No i w ogóle jakoś wigilii w tym roku nie poczułam. Od 20:30 już w piżamie siedzę.
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Ja w ogóle nigdy kosmetyków nie lubiłam dostawać, bo to takie nijakie. A te dostałam od ojca, ale doceniam, że się starał, bo wziął mi np. balsam z AA, bo było napisane 0 parabenów, 0 silikonów. Wziął mi też pomadkę z nivei z tej serii, co ma 90% czy ile składników naturalnych. Wziął mi też jakiś krem, a właściwie maść do nóg i jak byk jest napisane produkt naturalny i nawet opakowanie takie ma (pierwszy raz na oczy ten kosmetyk widziałam), a patrzę na skład i dupa same pegi, parabeny + wyciąg z winogron. Doceniłam zaangażowanie.
Ja w tym roku bezkosmetycznie, dostałam jedynie błyszczyk do ust Astora, poza tym mnóstwo słodyczy, piękny szal, lampę i od przyjaciółki nasze wspólne zdjęcia do uzupełnienia albumu i ramę (jest fotografką), to ja kosmetykami obdarowywałam, siebie też

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Jak tam brzuszki, nie przejedzone?
Właśnie wszyscy goście poszli, święty spokój, można odpocząć...
Nasza malutka Niunia ma już miesiąc i 2 tygodnie i w ogóle nie płacze, jest bardzo silna, już podnosi głowę! Wystarczy położyć ją sobie na klatce i nie ma dziecka, tylko rozkosznie posapuje
A mały 3-letni wariat lata jak szalony, cieszy się, skacze aż jest cały mokry, a jak otwierał prezenty to mówił wow i ojejku jejku
Ja dostałam książkę E. Giffin Pewnego dnia i kliknęłam sobie Spray alvy a dla Malutkiej wodę micelarną Born to bio
Ten micel BTB dla mnie się okazał bardzo kiepski, ale z innym dziecięcym, który na dzień dzisiejszy wyparł nawet mój hit Argile i jest to Alphanova Bebe Woda do mycia nie rozstanę się na długo. Mam nadzieję, ze BTB małej bardziej przypasuje niż mnie

W tym roku Święta były u mnie bardzo rodzinne. Pierwszy raz od 10 lat spędziłam Wigilię nie u siebie i nie u mojej mamy, a z rodzinką w 15 osób. Nie powiem, było wyjątkowo. A wczoraj się pozjeżdżali do mnie, oblewaliśmy moje nowe gniazdko

Pijecie alkohol w Święta?

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2012-12-26 o 14:28
Korah jest offline Zgłoś do moderatora