Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-08, 19:51   #1672
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez freckledlittle Pokaż wiadomość
Hej, dziewczynki, ale szał, słuchajcie Byłam na evencie douglasa Beauty street czy jakoś tak dzisiaj ogólnie "metamorfoza", na którą zaprosiła mnie koleżanka (bo sama bym w życiu na coś takiego nie poszła ) polegała na makijażu (zmalowały mnie tak, że zamiast mieć lat 21 wyglądałam jak 21 plus 23 VAT, serio, dramat Mój chłopak mnie zobaczył i powiedział "weź się umyj", i miał rację ) i myślałam, że na tym koniec, ale załapałam się na fryzjerkę. Śmiać mi się chciało, bo pani nie bardzo wiedziała, co ze mną zrobić. Oczywiście włosy wyprostowała (nic im nie będzie od takiego jednorazowego wybryku, prawda? ), a potem chciała je "unieść tu na górze i zrobić lekki warkoczyk dookoła głowy", no i...nie mogła ich unieść, w ogóle zaczęła mi tapirować grzywkę i chyba nigdy w życiu nie kochałam moich włosów bardziej, bo za żadną cholerę nie chciały się ułożyć Pani stwierdziła, że "są takie zdrowe, ciężkie, nie chcą się układać" i koniec końców zostałam z tym warkoczykiem i wyprostowanymi włosami, poddała się z tym unoszeniem, jest freckled 1:1 fryzjerzy, ha!
Boję się takich akcji niemal tak samo jak hostess i promotorów przebranych w jakieś kostiumy, odkąd dawno temu pewien chłopak przebrany za bakterię gonił mnie po Carrefourze

Wygranej potyczki z fryzjerami gratuluję
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując