Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-19, 15:27   #3715
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny,

wczoraj miałam swój pierwszy zabieg depilacji laserowej. Depilowałam klatkę piersiową, miałam na niej sporo ciemnych włosków, głównie wokół brodawek. Laser - z tego, co mi wiadomo, neodymowo-yagowy.
Lekarz poleciła mi ten konkretny laser w przypadku włosów w nietypowych miejscach, pojawiających się przy zawirowaniach hormonalnych, bo działa najgłębiej, dodatkowo tym laserem można operować na granicy brodawek. Strzelała punktowo włosek po włosku. Zabieg był zupełnie bezbolesny.
Pierwsze słyszę, że tym laserem się robi depilację. Poszukałam trochę, ale widzę tylko wpisy z 2006 i 2008.
Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Pytałam też o nogi i bikini, tu akurat pani mi poleciła e-lighta (ipl+rf), wiem, że ipl jest owiane złą sławą, ale mam zaufanie do niej, zastanawiam się,czy nie spróbować
IPL to nie laser. Wszystkie włosy Ci odrosną.
Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
(z tego, co czytałam, w tej metodzie zresztą to nie ipl niszczy mieszki włosowe, ale impuls prądu).


Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
No właśnie też się cykam. Całego wątku nie śledziłam, czytałam dość dawno temu kiedy po raz pierwszy zaświtała mi w głowie myśl o depilacji laserowej i do tej pory byłam absolutnie na "nie" jeśli chodzi o ipl... Z drugiej strony - ta pani i tak ma we mnie stałą klientkę z innych powodów, a w gabinecie prawdziwe lasery, nie wiem, po co miałaby mi wciskać e-lighta. Zastanowię się jeszcze, w razie czego podzielę sie wrażeniami.
Jakie?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując